15 būdų pakelti jūsų verslo pelningumą

Ar dažnai tenka pagalvoti kaip padidinti savo verslo pelningumą? Bet neturite minčių tam? Pateiksime 15 paprastų būdų, kaip galite padidinti savo verslo našumą ir pelningumą. Pasinaudojus bent vienu iš jų Jums tikrai pavyks.

 1. Perleiskite darbus, kurie nėra nuolatiniai

Kartais verslas bando padaryti viską pats, bet nesusimąsto kiek daug laiko ir kaštų patiria. Kartais tam tikriems darbams pasirinkite už Jūsų verslo ribos esančius verslus ar laisvai samdomus specialistus, kurie galės atlikti procesus, kurių Jums reikia būtent dabar, bet ne nuolatos.

 1. Atsisakykite nereikalingų darbų

Raskite ir atsisakykite visų darbų, kurie nekelia vertės nei Jums, nei Jūsų klientams. Jie atima laiką ir dažnu atveju Jūsų įmonės kaštus.

 1. Pakelkite kainas bent 3 %

Dažnas verslas savo kainas būna nustatę verslo pradžioje ir jos nekyla daugybę metų, todėl tikrai verta padidinti bent šiek tiek kainas. Jei nenorite to daryti sugalvokite kaip pateikti savo produktą ar paslaugą taip, kad tai turėtų 0 savikainos, bet pridėtų bent keletą procentų vertės.

 1. Sumažinkite darbuotojų skaičių

Neretu atveju tenka susidurti, kad versle dirba 5-10 darbuotojų, nors bent 2-3 net nereikia, nes ir be jų visos įmonės veikla nepakistų ir toliau pelningai veiktų. Nesiūlau atleisti darbuotojus, bet geriau neskubėti jų samdyti.

 1. Sutrumpinkite savo pardavimo ciklą

Sumažinkite pardavimą bent vienu žingsniu, taip galite atverti paslėptą pinigų lagaminą.

 1. Padidinkite pardavimo vertę.

Tai padaryti nėra sudėtinga. Parduodami vieną produktą sugalvokite koks produktas prie jo tiktų ir būtų neatskiriamas nuo jo. Taip vienam klientui galėsite pasiūlyti du pardavimus. Tas pats vyksta ir su paslaugomis.

 1. Išlaikykite klientus

Tai labai svarbus momentas, sugalvokite būdą kaip galite išlaikyti jau esamus ar pas jus pirkusius klientus lojalius Jums. Taip turėsite pastovumą.

 1. Būkite lankstūs savo kainose

Būkite lankstesni su savo produkto ar paslaugos kaina, nereikia kainos kardinaliai sumažinti, bet turėkite daugiau pasiūlymų, kad daugiau klientų galėtų rinktis jūsų paslaugą ar produktą kaip prieinamą jiems.

 1. Visada ieškokite kaip sumažinti Jūsų produkto ar paslaugos savikainą.

Tai turi tapti Jūsų nuolatiniu darbu. Sumažinus savikainą neretu atveju verslai šoka į padanges. Tai raktas į bet kurio verslo sėkmę, nes sumažinus savikainą galėsite išleisti daugiau reklamai, ko pasėkoje gausite daugiau pardavimų, lojalių klientų ir tapsite patikimesni.

 1. Optimizuokite savo reklamos kaštus

Susiraskite tinkamus ir patikimus reklamos partnerius, taip jie galės optimizuoti Jūsų reklamą, pasakyti kurios geriau atsisakyti ir į kurią investuoti daugiau, kad gautumėte daugiau pardavimų ir pelno.

 1. Visada nepamirškite derėtis su savo tiekėjais

Praktikoje teko pastebėti, kad verslai nesidera su savo tiekėju iškart pasirenka kainą, kurią pasiūlo. Taip Jūsų verslas pasmerktas bankrutuoti.

 1. Būkite matomi internete

Tai viena didžiausių blogybių, kurias tenka pamatyti padedant verslams augti. Jie neturi internetinės svetainės, nenaudoja jokios reklamos internete. Jei Jūs irgi atrandate save čia. Laikas susimąstyti, nes dabar viskas labai sparčiai persikelia būtent į internetą.

 1. Būkite unikalūs

Išsiskirkite bent šiek tiek iš savo konkurentų. Turite statybų įmonę? Nežinote kaip išsiskirti? Pradėkite filmuoti save ir patarinėkite kaip padaryti vieną ar kitą darbą. Tokių įmonių yra labai nedaug.

 1. Vaikščiokite į seminarus ir gilinkite savo žinias

Nepamirškite niekada tobulėti. Domėkitės ne tik apie savo verslą, bet ir kaip jį auginti kitais būdais, ką pridėti, ką atimti. Tai padaryti Jums padės reklamos profesionalai.

 1. Nesiginčykite su klientais ir duokite tai ko jie nori.

Kad Jūs žinotumėte kiek daug verslų nesiskaito su klientu ir jį bando apgauti ar nekreipti į jį dėmesio. Tai pirmasis receptas, kuris nugramzdins Jūsų verslą. Padarėte klaidą? Ištaisykite ją. Jūsų klientas padarė klaidą ir Jus užsipuolė? Tiesiog nusileiskite ir dirbkite toliau. Ginčas dažnu atveju Jums kainuos daugiau energijos nei klientui .

Pasinaudokite bent viena iš šių paprastų verslo taisyklių ir Jūsų verslas tikrai pradės duoti didesnį pelną.

Nusprendėte, kad norite dar daugiau sužinoti ir dar daugiau pakelti savo verslą į viršų? Susisiekite su Mumis ir mes padėsime Jums tai padaryti. Rašyti Mums.